0

Comanda peste 250 Lei si primesti transport gratuit!  0731715486  

Șnur plat colorat stil etno – piele ecologică & textil, 5x1,5 mm, 1,4 m – ciclamen, roz, albastru cu accente aurii – perfect pentru bijuterii, brățări & proiecte DIY

COD: 206663
Greutate: 10 gr.
Bucata: 1
Adauga la favorite
Reduceri Pentru cantitate
- 20 %
5-9 buc.
5.69 Lei
- 40 %
10 buc. +
4.26 Lei
qtty plus qtty minus buc.
Adauga in Cos
Descriere

Actualizează-ți stilul cu fâșia noastră de piele ecologică deosebită. Un accesoriu durabil, versatil și elegant, potrivit pentru încălțăminte, haine și accesorii. Comandă online!

 Marca EM ART

Începeți aventurile dvs. creative cu șnurul nostru din piele ecologică de înaltă calitate, special conceput pentru proiectele DIY. Acest material versatil nu numai că oferă un aspect elegant, dar oferă și o mare flexibilitate în prelucrare, făcându-l ideal pentru o varietate de idei creative.

Durabilitate și Rezistență: Realizat din piele ecologică de înaltă calitate, acest șnur este extrem de durabil și rezistent la uzură. Oferă o bază solidă și de încredere pentru proiectele tale.

Flexibil și Ușor de Utilizat: Cu șnurul din piele ecologică, poți forma diverse forme și texturi, menținând în același timp stabilitatea creațiilor tale. Manevrarea sa ușoară face ca acest produs să fie potrivit atât pentru începători, cât și pentru creatorii experimentați.

Gama Largă de Culori: Diversitatea culorilor îți oferă libertatea de a alege paleta potrivită pentru proiectele tale. Fie că cauți eleganța clasică sau culori vii pentru desene mai unice, șnurul nostru răspunde fiecărui gust.

Folosind șnurul din piele ecologică, poți crea o varietate de bijuterii pentru orice ocazie sau ca un cadou pentru un prieten. Cu accesoriile de bijuterii din magazinul nostru online, misiunea ta devine pe deplin fezabilă.

Brățări și Coliere: Creează accesorii elegante care să îți completeze ținuta.

Portchei și Cercei: Personalizează-ți accesoriile combinându-le cu acest material versatil.

Decorațiuni pentru Fiecare Ocazie: Creează opere decorative unice care te vor diferenția de toți ceilalți.

Îl poți combina cu diverse materiale și accesorii de decorare precum:

Lemn: Combină cu elemente din lemn pentru un aspect cald și natural.

Metal: Adaugă accente metalice pentru un stil modern și industrial.

Sticlă: Combină cu componente din sticlă transparentă sau colorată pentru un design rafinat și excepțional.

Cu șnurul nostru din piele ecologică, proiectul tău DIY devine o realitate cu ușurință. Începe să creezi și exprimă-ți individualitatea cu materialul nostru versatil și inspirator. Dacă ai nevoie de inspirație și idei, vizitează canalul nostru de YouTube pentru a vedea ce frumuseți am pregătit pentru tine.

Prețurile accesibile și calitatea înaltă a produselor le fac preferate de entuziaștii handcraft. Consultanții noștri sunt întotdeauna gata să răspundă la întrebările tale.



Evaluează produsul:

Evaluare 5.00 / 5 din 1 puncte.

Fotografiile clientului

Nu s-au încărcat fotografii, (Trebuie să fiți un utilizator înregistrat pentru a încărca imagini).
Recenzii: 0

Trebuie să fiți înregistrat pentru a posta comentarii

Produse similare

Șnur din piele ecologică, negru / 4x1,5 mm / 1,20 m
6.34 Lei
Șnur din piele ecologică, negru / 4x1,5 mm / 1,20 m
COD: 206623
Adaugă în Coş
Șnur din piele ecologică, maro, 2 x 1,5 mm, 1,20 m
Produse Top
3.82 Lei
Șnur din piele ecologică, maro, 2 x 1,5 mm, 1,20 m
COD: 206612
Adaugă în Coş
Șnur din piele ecologică, 3x2 mm, negru, 1,20 m
Produse Top
6.60 Lei
Șnur din piele ecologică, 3x2 mm, negru, 1,20 m
COD: 206552
Adaugă în Coş

Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si

Istoricul tau de navigare

Cilindru 11x5 mm gaură 1 mm MIX -50 grame ~ 230 bucăți
3.56 Lei
Cilindru 11x5 mm gaură 1 mm MIX -50 grame ~ 230 bucăți
COD: 118886
Adaugă în Coş
Șnur din piele ecologică, negru, 2 x 1,5 mm, 1,20 m
3.82 Lei
Șnur din piele ecologică, negru, 2 x 1,5 mm, 1,20 m
COD: 206611
Adaugă în Coş
next prev
0.035935163497925